Радіатор опалення (пічки) Volkswagen Transporter 4.
Виробник: SATO TECH
Артикул (код) запчастини: H21207
Для автомобілів без системи кондиціонування повітря.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | H21207 |
| Виробник | SATO tech |
| Глибина ядра радіатора | 42 мм |
| Довжина ядра радіатора | 306 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Transporter, California |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Ширина ядра радіатора | 157 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 770 ₴







