Фільтр паливний Fiat Doblo 1.3 JTD (04-).
Виробник: PURFLUX
Артикул (код) товару: C507A
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C507A |
| Виробник | Purflux |
| Країна виробник | Франція |
| Висота | 97 мм |
| Внутрішній діаметр | 11 мм |
| Зовнішній діаметр | 67 мм |
| Сумісність з моделлю | Signum, Doblo, Boxer, Ducato, Nubira, Jumper, Ypsilon, Epica, Zafira, Lacetti, Swift, SX4, Captiva, Punto, 9-3, Wagon R, Tigra, 500 C, SX4 S-Cross, Tigra, Zafira, Wagon R+, Meriva, Combo, 500, Astra, Corsa, Vitara, Croma, Fullback, Vectra, Ignis |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Cadillac, Fiat, Saab, Suzuki, Peugeot, Citroen, Lancia, Opel, Chevrolet |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність із моделлю | 500|500 C|9-3|Astra|Boxer|Captiva|Combo|Corsa|Croma|Doblo|Ducato|Epica|Fullback|Ignis|Jumper|Lacetti|Meriva|Nubira|Punto|SX4|SX4 S-Cross|Signum|Swift|Tigra|Vectra|Vitara|Wagon R|Ypsilon|Zafira |
Інформація для замовлення
- Ціна: 590 ₴






