


Фільтр повітряний Expert | Scudo | Jumpy | 95-06 | MECAFILTER ELP9105
295 ₴
- Готово до відправки
- Код: ELP9105
+380939885824
- +380 (93) 988-58-24
- +380 (800) 75-09-52
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний для автомобіля Peugeot Expert, Fiat Scudo, Citroen Jumpy (1995-2006) з передфільтром.
Виробник запчастини: MECAFILTER
Код | Артикул запчастини: ELP9105
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ELP9105 |
| Виробник | Mecafilter |
| Країна виробник | Туніс |
| Висота | 76 мм |
| Довжина | 325 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Peugeot, Fiat, Citroen, Lancia |
| Сумісність з моделлю | Ulysse, Zeta, 406, 405, 607, Xantia, Expert, C5, Jumpy, Scudo |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 155 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 295 ₴


