


Ролік натяжника ременя генератора Fiat Doblo 1.4i | CAFARO 08-97
270 ₴
- Готово до відправки
- Код: 08-97
+380939885824
- +380 (93) 988-58-24
- +380 (800) 75-09-52
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ролік натяжника ременя генератора Fiat Doblo 1.4i.
Виробник: CAFFARO (Польща)
Артикул (код товару): 08-97
Розміри: 65x17x23
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 08-97 |
| Виробник | Caffaro |
| Країна виробник | Польща |
| Внутрішній діаметр | 17 мм |
| Зовнішній діаметр | 65 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Об'єм двигуна | 1400 куб. см |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Fiat |
| Сумісність з моделлю | 500l, Punto, Ypsilon, Grande Punto, 500C / 595C / 695C, Linea, Bravo, MiTo, Palio, 10, Combo, Delta, Fiorino, Stilo, 500 C, 500, Doblo |
| Тип | Ролик |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 23 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 270 ₴


