Масляний радіатор (тепообмінник) Fiat Doblo 1.3MJTD (04-).
Виробник: VAN WEZEL
Артикул (код) запчастини: 17013702
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 17013702 |
| Виробник | Van Wezel |
| Глибина ядра радіатора | 21 мм |
| Довжина ядра радіатора | 115 мм |
| Конструктивні особливості | Без фільтра |
| Матеріал | Алюміній |
| Сумісність з моделлю | Doblo, Tigra, Tigra, 500 C, Corsa, Ypsilon, Punto, Fiorino, Grande Punto, Meriva, 500 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Fiat, Ford, Lancia, Opel |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип радіатора | Нерозбірний |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина ядра радіатора | 71 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність із моделлю | 500|500 C|Corsa|Doblo|Fiorino|Grande Punto|Meriva|Punto|Tigra|Ypsilon |
Інформація для замовлення
- Ціна: 835 ₴








