Права шарова опора Renault Master III / Opel Movano B (ліва різьба).
Виробник: TRW
Артикул (код) запчастини: JBJ1049
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | JBJ1049 |
| Виробник | TRW |
| Довжина | 98.7 мм |
| Діаметр | 43 мм |
| Конструктивні особливості | З аксесуарами |
| Розмір конуса | 23 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Movano, Master |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
Інформація для замовлення
- Ціна: 735 ₴







