



Фільтр паливний Fiat Doblo 1.9MJTD | 77kW | 03-05 | UFI 24.H2O.04
755 ₴
- Готово до відправки
- Код: 24.H2O.04
+380939885824
- +380 (93) 988-58-24
- +380 (800) 75-09-52
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр паливний Fiat Doblo 1.9MJTD 77kW (03-05).
Виробник: UFI
Артикул (код) товару: 24.H2O.04
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 24.H2O.04 |
| Виробник | UFI |
| Види палива | Дизель |
| Висота | 170 мм |
| Внутрішній діаметр | 63 мм |
| Діаметр ущільнювального кільця | 62 мм |
| Зовнішній діаметр | 85 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Fiat |
| Сумісність з моделлю | Doblo |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип фільтра | Накручувальний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 755 ₴


