Колодки гальмівні задні Renault Trafic / Opel Vivaro / Nissan Primastar (01-14).
Виробник: VALEO
Артикул (код) запчастини: 598546
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 598546 |
| Виробник | Valeo |
| Країна виробник | Іспанія |
| Вид колодок | Неметалеві |
| Висота | 57.4 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З болтами/гвинтами |
| Призначення | Задні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Nissan, Renault, Opel |
| Сумісність з моделлю | Trafic, Vivaro, Primastar |
| Тип | Дискові |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина | 16 мм |
| Ширина | 95 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 595 ₴








