Радіатор системи охолодження Volkswagen Transporter 4.
- Розміри: 720 х 355 х 34 мм
Виробник запчастини: NISSENS
Код | Артикул запчастини: 65273A
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 65273A |
| Виробник | Nissens |
| Країна виробник | Данія |
| Глибина ядра радіатора | 32 мм |
| Довжина ядра радіатора | 718 мм |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Матеріал | Алюміній |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Transporter, California |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Тип радіатора | Нерозбірний |
| Тип решітки | Трубчасто-пластинчастий |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина ядра радіатора | 359 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 035 ₴


