



Гальмівні колодки задні Mercedes Vito W638 2.2CDI LPR 05P948
575 ₴
- Готово до відправки
- Код: 05P948
+380939885824
- +380 (93) 988-58-24
- +380 (800) 75-09-52
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гальмівні колодки задні Mercedes Vito W638 2.2CDI.
Виробник: LPR (Італія)
Артикул (код) запчастини: 05P948
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 05P948 |
| Виробник | LPR |
| Країна виробник | Італія |
| Висота | 53 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Vito |
| Тип | Дискові |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина | 17.8 мм |
| Ширина | 105 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 575 ₴


