



Сальник коленвала передній Volkswagen T4 2.4D-2.5TDI | 35x48x10 | ELRING 294.357
230 ₴
- Готово до відправки
- Код: 294.357
+380939885824
- +380 (93) 988-58-24
- +380 (800) 75-09-52
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник коленвала передній Volkswagen Transporter 4 2.4D 2.5TDI.
Виробник: ELRING
Артикул (код) товару: 294.357
Размеры: 35x48x10
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 294.357 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Зовнішній діаметр | 48 мм |
| Внутрішній діаметр | 35 мм |
| Висота | 10 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz, Volkswagen, Audi, Skoda, Ford, Volvo |
| Сумісність з моделлю | A4, 960, S70, 740, California, V-Class, Transporter, A8, 100, 850, Superb, S80, Corrado, V-class , Passat, 240, Golf, Coupe, A6, V70, 80, Quattro, 940 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
Інформація для замовлення
- Ціна: 230 ₴


