Ролик ременя генератора обвідний Fiat Doblo 1.9JTD (00-09) .
Виробник: CAFFARO
Артикул (код) товару: 21-11
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 21-11 |
| Виробник | Caffaro |
| Країна виробник | Польща |
| Внутрішній діаметр | 10 мм |
| Зовнішній діаметр | 80 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Об'єм двигуна | 1900 куб. см |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Fiat |
| Сумісність з моделлю | Punto, 145, 156, 146, Palio, Stilo, Brava, GT, Bravo, Doblo |
| Тип | Ролик |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 26 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 530 ₴






