Гальмівні колодки передні Volkswagen Transporter 4 (VW T4) R15 з датчиком зносу.
Гальмівна система ATE.
Виробник: ICER
Артикул (код) товару: 141320
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 141320 |
| Виробник | Volkswagen |
| Країна виробник | Іспанія |
| Вид колодок | Неметалеві |
| Висота | 68.6 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Transporter |
| Тип | Дискові |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина | 19.6 мм |
| Ширина | 156.2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 040 ₴






