Прокладка ГБЦ Renault Mascott 3.0 dCi (04-10) (0,7 мм) BGA CH1596A
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CH1596A |
| Виробник | BGA |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид прокладки | ГБЦ |
| Діаметр | 97 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault, Nissan, Opel |
| Сумісність з моделлю | Interstar, Terrano, Movano, Master, Patrol |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Товщина | 0.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 645 ₴





