Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 31815 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Внутрішній діаметр | 19 мм |
| Зовнішній діаметр | 34 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi, Volvo, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | XL1, S80, S70, A6, California, Crafter, Transporter, V70, 850 |
| Товщина | 0 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 345 ₴





