Радіатор системи охолодження Volkswagen T4 | 355 мм | VAN WEZEL 58002114
1 420 ₴
- Немає в наявності
- Код: 58002114
+380939885824
- +380 (93) 988-58-24
- +380 (800) 75-09-52
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор системи охолодження Volkswagen Transporter 4.
Виробник: VAN WEZEL
Артикул (код) товару: 58002114
Розміри: 720 х 355 х 34 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 58002114 |
| Виробник | Van Wezel |
| Глибина ядра радіатора | 32 мм |
| Довжина ядра радіатора | 720 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Transporter |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Тип радіатора | Нерозбірний |
| Тип решітки | Трубчасто-пластинчастий |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина ядра радіатора | 355 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 420 ₴








